Osta ABC:n lasten annos, voita perheviikonloppu Sokos Hotellissa!

article-hero-image

Täysi vatsa ja hyvin nukutut yöunet – siinä avaimet niin pienten kuin isojenkin matkalaisten onneen. ABC Liikennemyymälöissä ja Sokos Hotelleissa perheen pienimpien viihtyvyyteen on panostettu aivan erityisesti. Tutustu ABC:n palveluihin lapsille.

Kaikki ABC Liikennemyymälässä lasten annoksen ostaneet ja oston yhteydessä S-Etukorttia näyttäneet osallistuvat automaattisesti arvontaan, jossa on palkintona perheen viikonloppupaketti Sokos Hotelliin (lahjakortin arvo 500 €).

Kampanja on voimassa 30.5.–31.8.2025 ABC Liikennemyymälöissä ympäri Suomen ja koskee kaikkia ABC:n alle 13-vuotiaiden lasten ruoka-annoksia, à la carte, ABC Burger, Noutopöytä ja Pizzapöytä mukaan lukien. Tutustu ABC Ravintoloiden valikoimaan. Kaikkiin lasten annoksiin kuuluu jälkiruoaksi jäätelö!

Arvontaan osallistuminen edellyttää tunnistautumista asiakasomistajaksi näyttämällä S-Etukorttia kassalla oston yhteydessä tai kirjautumista ABC-mobiiliin asiakasomistajana sekä voimassa olevaa S-ryhmän markkinointilupaa.

Palkintoja arvontaan 1 kpl per kampanjaviikko (yhteensä 13 kpl) ja arvontaan osallistuvat aina kunkin kampanjaviikon aikana lasten annoksen ostaneet asiakkaat. Arvonnat suoritetaan kampanjan päätyttyä, ja voittajille ilmoitetaan voitosta henkilökohtaisesti 12.9. mennessä.

Arvonnan järjestää SOK Liikennekaupan ketjuohjaus. Tutustu arvonnan sääntöihin tarkemmin täällä.

Kilpailun osallistumistietoja käsitellään SOK Median arvonta- ja kilpailurekisterin mukaisesti.

Osallistumalla arvontaan hyväksyt arvonnan säännöt.

Voit tilata lasten annokset myös ABC-mobiililla!

Aihealueet

google-play-badge
appstore-badge
footer-abc-logo